Acelebul.Gen.Tr

A dan Z ye binlerce konu başlığında bilgi kaynağı rehberi sitesi

Bacasız Şömine

Decofire Bacasız Şömine

EcosmartFire şimdi iyice oturmuş olan bioetanollü bacasız şömine sektörünün tartışmasız lideridir ve global standartlar ve test platformlarının yaratılmasında bir çok gayret göstermiştir. EcoSmart Şömineler özel bir işletim sistemine sahiptir.Bu, ürünün güvenli kullanımına olanak sağlar. Yakıtın konmasından alevin yakılmasına ve söndürülmesine her adım iyice düşünülmüş ve güvenlik için standart aksesuarlarla tamamlanmıştır. Pazardaki en çok bağımsız teste tabi ürün grubu olarak güvenlik, kalite ve huzur garantisi sunuyoruz.

bacasız şömine sektöründe düzenlemeler arttıkça, standart ve düzenlemelerin oluşumu ve bunlara uyum konusunda EcoSmart Fire’ın desteği de artmaktadır.

EcoSmart™ Şöminelerin güvenliği başarılı sonuçlar almasına yardımcı olacak şekilde zorlu testlerden geçmiştir.

Pek çok global standart kurumu CO/CO2 tüketim oranları, alev stabilitesi, yakma güvenliği, yanma özellikleri ve verimlilik ile kullanım özellikleri konusunda pek çok kapsamlı test yapmıştır.

Bio Etanol bacasız şömineler düzenleme ve standartlara göre dekoratif şömine grubu olarak sınıflandırılır. Test sonuçları yetkili müracaatçılar için sunulabilir.

Garanti

Satın alma tarihinden itibaren 2 yıl kapsamlı garanti paslanmaz çelik aksamları ham,bitmiş ve toz boyalı kaplamaları içermektedir. Satın alma tarihinden itibaren bacasız şömine modelleri için 1 yıl garanti ise hafif çelik malzeme ve toz boyalı veya krom kaplamalı bitmiş hali, beton,cam, deri,kumaş MDF (boyalı veya ham) gibi kaplamaları içerir. (Taş,boya veya derideki çatlamalar ve genel deformasyonlar garanti kapsamında değildir.

 

 Kalite güvencesi

EcoSmart Fire bacasız şömine brülörlerinin her parçası paslanmaz çeliktendir -görünümü mükemmeldir, bir ömür dayanır ve çok sağlamdır. The Fire Company ve üretici ISO 9001:2008 kalite güvencesi onaylıdır,.Bu nedenle EcoSmart Şömine ürünlerini aldığınızda düzgün ve tutarlı sonuçlar ve kaliteli işçilik bekleyebilirsiniz.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*